Mūsų Atliekami Darbai

Prekės nuo 1 iki 1013

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Sąrašas  Tinklelis 

Nustatyti mažėjančią kryptį
 1. Specialistas montuoja kamino įdėklą
 2. Kaminui valyti reikia pasirinkti tinkamą įrangą

  Kaminų Valymas

  Nuo senų laikų kaminas valėsi iš viršaus į apačią. Jeigu kaminas stipriai užneštas, pradžiai kanalas pramušamas su svoriu be šepečio. Šepetys turi būti mažesnis negu kamino anga. Kaminus geriausia valyti prieš sezoną ir po sezono, bet tik neprasidėjus sezonui, nes tada visiems reikia "Šiandien", arba dar geriau - "Vakar". Dėl to darbas gali būti atliktas paskubomis ir ne taip kokybiškai. Šeimininkams rekomenduojame nekeisti kasmet kaminų valymo specialistų, nes kiekvienas specialistas atvažiavęs vis kitaip lipa ant kamino ir jį valo, to pasekoje gali nukentėti šeimininko turtas (kamino įdėklas, stogas, ir kt.).

  Sužinokite daugiau
 3. Kaminų šachtos didinimas - Pertvaros išmušimas

  Kaminų šachtos didinimas - Pertvaros išmušimas

  Žmogus, norėdamas pasijungti kieto kuro katilą, dažnai susiduria su problema: per maža kamino šachta. Norint, kad kieto kuro katilui pakaktų traukos, reikia didinti kamino šachtą. Dažniausiai kamino šachtos didinimas atliekamas tiesiog iš dviejų kanalų padarant vieną. Tai vadinama pertvaros išmušimu.

  Skylės daromos palėpėje arba kambaryje, nes namai dažniausiai būna senos statybos ir kaminuose būna palikta visokio "turto". Kiek gėrio randame, matote nuotraukose. Pasitaiko, kad per kamino kanalą pravedamas vamzdis, paliekama visokios armatūros ir pan. Kartais perdandgos plokštės būna sudėtos ant kamino angų ir paskui tik pramušamos paprastos skylutės, kurios būna mažesnės nei likusi šachtos dalis.

  Anksčiau niekas negalvojo apie jokius įdėklus, už tai dabar ir atsiranda tokios problemos. Todėl ir tenka iš kambario, palėpės ar koridoriaus griautis į kamino kanalą.

  Kai kanalas išvalomas nuo šiukšlių ir pritaikomas įdėklas, skylės vėl užmūrijamos, stengiantis kiek galima labiau prisiderinti prie apdailos.

  Sužinokite daugiau
 4. Santechnikos darbai - Katilinių montavimas

  Santechnikos darbai - Katilinių montavimas

  Teikiamos paslaugos:

  - Santechnikos darbai
  - Konsultavimas
  - Šildymo sistemų (katilinių) projektavimas ir įrengimas
  - Vandens filtrų montavimas

  Skambinkite tiesiog dabar: 8-600 26696

  Sužinokite daugiau
 5. Kaminų mūrijimas

  Kaminų mūrijimas

  Kiekvienam židiniui ar katilui būtinas kaminas. Jis gali būti pastato išorėje arba viduje, turi būti tinkamo dydžio ir aukščio. Mūsų patirtis leidžia parinkti geriausią sprendimą konkrečiu atveju, kad trauka būtų kuo geresnė. Montuojame tiek kaminus lauke, tiek ir mūrijame ar permūrijame įprastus plytinius kaminus namų viduje. Taip pat sumontuojame kamino įdėklus naudojant tik geros kokybės nerūdinačio plieno dalis. Mes nenaudojame maistinės skardos, kuri laikui bėgant greitai suyra, tad galime garantuoti ilgalaikę darbų kokybę. Sužinokite daugiau
 6. Kaminų stebuklai

  Kaminų stebuklai

  Savo darbe tenka susidurti su įvairiais "stebuklais". Čia galite pamatyti, kaip tikrai neturėtų būti daroma su kaminais.

  Sužinokite daugiau
 7. Kas būna kai nėra įdėklo

  Kas būna kai nėra įdėklo

  Įdėklaskaminui tiesiog būtinas. Pažiūrėkita, kas nutinka jo nesumontavus.

  Sužinokite daugiau
 8. Krosnelių pastatymas

  Krosnelių pastatymas

  Pastatome ir pajungiame krosneles.

  Sužinokite daugiau
 9. Pristatomi kaminai

  Pristatomi kaminai

  Kai įprasto kamino pastatyti nėra galimybių, įrengiami apšiltinti pristatomi kaminai. Sužinokite daugiau
 10. Bokšteliai

Prekės nuo 1 iki 1013

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Sąrašas  Tinklelis 

Nustatyti mažėjančią kryptį