Paslaugos

ĮDĖKLŲ MONTAVIMAS IR JŲ PRIEŽIŪRA

1. Kaminai - tai vieni svarbiausių namo elementų. Nuo jų tinkamo veikimo labai priklauso ir jūsų saugumas, ir komfortas. Įdėklai kaminams yra tiesiog būtini, jie apsaugo nuo kamino irimo, juos lengviau išvalyti ir kaminas tampa saugus eksploatuoti. Kaminu ideklai būna įvairūs, o mūsų tikslas - parinkti ir pasiūlyti geriausius variantus. Kaminu įdėklų montavimas yra mūsų kasdienybė, turime ilgametės patirties kaminų įdėklų montavimo srityje. Antras itin svarbus aspektas - tai kaminų valymas. Kaminą valyti reikia kasmet. Geriausia, jeigu kamino valymas patikimas tiems patiems meistrams, kurie atliko montavimo darbus. Tuomet jie žino namo stogą, žino kaip saugiau užlipti ant kamino nesulankstant stogo dangos.

2. Kaminkrėtys šeimoje - kaip ir kirpėjas turi būti vienas. Gali kilti klausimas kodėl? Dažnai atvažiavus pas klientą, lipant ant stogo, stogas būna apgadintas. Kiekvienam klientui nufotografuojam ir parodom, o klientas tada ir sako: "Prieš tai buvo Petras, dar prieš tai Antanas, o kas sulankstė arba sulaužė šiferį - neaišku..."

3. Klientai dažnai ieško kas sumontuos katilinę ir kamino įdėklą. Jie nori viską gauti iš vienų rankų. Dažniausiai tai būna blogas variantas. Todėl, kad visam pasaulyje kiekvienas dirba savo darbą. Kada vienas žmogus įrenginėja ir katilinę, ir montuoja įdėklą, dažniausiai nė vieno darbo nepadaro labai gerai. o paskui tenka gaišti laiką ieškant kaltų.

4. Dabar labai populiaru kada stato kondensacinį dujinį katilą, tai plastikinį kaminą sumontuoja patys katilistai, o paskui šeimininkas turi problemų, nes neturi kamino įrengimo pažymų, kad galėtų priduoti dujas. O tada prisimena mus.

Taigi kaminai, įdėklai, kaminų mūrinimas ir įdėklų montavimas bei remontas yra mūsų kasdienis darbas. Paskambinkite ir pasitarkite.

                                                         

KAMINŲ MONTAVIMAS      

Kaminų įdėklai, kaminų valymas, pristatomi apšiltinti kaminai bei jų priežiūra.

Montuojame įdėklus: kietojo ir skystojo kuro, dujiniams, granuliniams katilams, židiniams.
Montuojame pristatomus apšiltintus kaminus (visu rūšių katilams bei židiniams).
Pajungimai į Schiedel kaminus.
Įdėklų remontas ir ištraukimas.
Kaminų skardinimas.
Kaminų restauravimas (permūrinimas).
Lietvamzdžių valymas.
Griovimo darbai (kamino pertvarų išmušimas ir kiti darbai).

KONSULTUOJAME IR DIRBAME VISOJE LIETUVOJE BE POILSIO DIENŲ