Paslaugos

AKCIJA !

Kamino valymas Kaune - tik 79 Lt! Paskambinkite ir susitarsime dėl jums tinkamiausio laiko. Dirbame ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais. Tegul jūsų kaminas būna švarus, o namai - saugūs.


Kaminai - tai vieni svarbiausių namo elementų. Nuo jų tinkamo veikimo labai priklauso ir jūsų saugumas, ir komfortas. Įdėklai kaminams yra tiesiog būtini, jie apsaugo nuo kamino irimo, juos lengviau išvalyti ir kaminas tampa saugus eksploatuoti. Kaminu ideklai būna įvairūs, o mūsų tikslas - parinkti ir Jums pasiūlyti geriausius variantus. Kaminu ideklu montavimas yra mūsų kasdienybė, turime ilgametės patirties kaminų įdėklų montavimo srityje. Antras itin svarbus aspektas - tai kaminų valymas ir remontas. Kaminą valyti reikia kasmet. Geriausia, jeigu kamino valymas patikimas tiems patiems meistrams. Tuomet jie prisimena ir tiksliai žino, kaip kaminą tinkamai išvalyti. Neretai prireikia kaminus taisyti, remontuoti. Taip pat ir įdėklams prireikia remonto, ypač jeigu jie buvo ne itin profesionaliai ir neapgalvotai sumontuoti. 

Kamino mūrijimas - atsakingas darbas. Tai reikia atlikti kruopščiai ir tiksliai. Mūriniai kaminai vis dar yra patys populiariausi, ir mes galime juos profesionaliai sumūryti, o prireikus - atliekamas ir seno kamino remontas arba permūrijimas. Galime išmušti reikiamas angas, pagerinti kamino trauką. Taip pat montuojame ir pristatomus kaminus - tai geriausias sprendimas, jeigu nėra galimybės įrengti kitokio kamino, arba jo anga per siaura atitnkamam katilui.

Taigi kaminai, įdėklai, kaminų mūrinimas ir įdėklų montavimas bei remontas yra mūsų kasdienis darbas. Paskambinkite ir pasitarkite.

KAMINŲ MONTAVIMAS

KAMINŲ VALYMAS

Kaminų įdėklai, kaminų valymas, pristatomi apsiltinti kaminai bei jų priežiūra.

  • Kaminų, įdėklų ir katilų valymas.
  • Montuojame idėklus: kieto ir skysto kuro katilams, dujiniams, židiniams, granuliniams.
  • Montuojame pristatomus apšiltintus kaminus (visu rūšių katilams bei židiniams).
  • Pajungimai į Schiedel kaminus.
  • Įdėklų remontas ir ištraukimas.
  • Kaminų skardinimas.
  • Kaminų restauravimas (permūrinimas).
  • Lietvamzdžių valymas.
  • Griovimo darbai (kamino pertvarų išmušimas ir kt.darbai).

KONSULTUJAME IR DIRBAME VISOJE LIETUVOJE BE POILSIO DIENŲ