Kaminų šachtos didinimas - Pertvaros išmušimas

Sparčioji apžvalga

Žmogus, norėdamas pasijungti kieto kuro katilą, dažnai susiduria su problema: per maža kamino šachta. Norint, kad kieto kuro katilui pakaktų traukos, reikia didinti kamino šachtą. Dažniausiai kamino šachtos didinimas atliekamas tiesiog iš dviejų kanalų padarant vieną. Tai vadinama pertvaros išmušimu.


Skylės daromos palėpėje arba kambaryje, nes namai dažniausiai būna senos statybos ir kaminuose būna palikta visokio "turto". Kiek gėrio randame, matote nuotraukose. Pasitaiko, kad per kamino kanalą pravedamas vamzdis, paliekama visokios armatūros ir pan. Kartais perdandgos plokštės būna sudėtos ant kamino angų ir paskui tik pramušamos paprastos skylutės, kurios būna mažesnės nei likusi šachtos dalis.


Anksčiau niekas negalvojo apie jokius įdėklus, už tai dabar ir atsiranda tokios problemos. Todėl ir tenka iš kambario, palėpės ar koridoriaus griautis į kamino kanalą.


Kai kanalas išvalomas nuo šiukšlių ir pritaikomas įdėklas, skylės vėl užmūrijamos, stengiantis kiek galima labiau prisiderinti prie apdailos.

Kaminų šachtos didinimas - Pertvaros išmušimas

Roll on to zoom in

Daugiau vaizdų

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.