Apie Mus

Kodėl verta rinktis mūsų kaminų remontą

Kokias paslaugas teikiame?

Jeigu reikia pagalbos su kaminu - skambinkinte mums. Užsikimšo kaminas - jums reikalingas kamino valymas. Jei atsitiko kokia kita bėda ir nežinote ką daryti - skambinkite mums. Konsultacijos nemokamos!

Kodėl verta rinktis mus?

Todėl, kad mes į žmogų žiūrime ne kaip į vienkratinę naudą, o lojalų klientą, kuris mums rūpi. Dažniausiai žmonės paskambinę, teiraujasi pasalugų kainos. Retai domisi kokias medžiagas naudojame, klaidinga galvoti, kad užtenka nerūdijančio plieno įdėklo, kuris yra kelių tipų:

1. 304 maistinė, kuri bijo aukštos temperatūros ir rūgščių

2. 316 AISI, kuri yra atspari rūgštims ir karščiui.

 

Kaip žinoti ar tikrai jums montuojama 316 AISI?

Yra specialūs cheminiai lašai, kurie patikrina skardos tipą montavimo metu.

Kaminus mes valome tik iš viršaus, "jokių iš apačios". Kadangi įdėklo vamzdžiai buna sunerti pagal kondensatą, o ne pagal dūmą, valant iš viršaus niekaip įdėklo nepažeisi. Ant stogo atsižvelgdami lipame taip, kad nesulankstyti ar nesuskaldyti skardinės dangos ar šiferio. Taip laipiojame jau septyneri metai. Dar stogo niekam nekeitėm :)

Įdėklus gaminame tik iš 0.6mm storio 316-AISI nerūdijančio, rugščiai atsparaus plieno. Legiruoto chromu, nikeliu ir su molibdenu. Galimi apvalūs ir
ovalūs įdėklai. Klientui pageidavus vietoje atliekame skardos tyrimą.

Su kaminų valymu juokauti negalima. Kur yra ugnis, ten atsiranda pareiga valyti kaminą nuo degimo produktų. Šiais laikais kaminas tapo sudėtinga konstrukcija ir darbus su jais reikėtų palikti specialistam. Jei kasmet renkatės tą patį kaminų valymo specialistą, galite būti tikri, kad specialistas prisimins koks yra jūsų kaminas ir kaip kaminą valyti.