Kaminų Valymas

Sparčioji apžvalga

Nuo senų laikų kaminas valėsi iš viršaus į apačią.

Jeigu kaminas stipriai užneštas, pradžiai kanalas pramušamas su svoriu be šepečio.

Šepetys turi būti mažesnis negu kamino anga.

Kaminus geriausia valyti prieš sezoną ir po sezono, bet tik neprasidėjus sezonui, nes tada visiems reikia "Šiandien", arba dar geriau - "Vakar". Dėl to darbas gali būti atliktas paskubomis ir ne taip kokybiškai.

Šeimininkams rekomenduojame nekeisti kasmet kaminų valymo specialistų, nes kiekvienas specialistas atvažiavęs vis kitaip lipa ant kamino ir jį valo, to pasekoje gali nukentėti šeimininko turtas (kamino įdėklas, stogas, ir kt.).

Kaminui valyti reikia pasirinkti tinkamą įrangąKopečios paruoštos, laukiam kaminų valymo specialistoŠtai tokia įranga bus naudojama kamino valymuiSvoris kamino valymuiKaminų valymo specialistas prieš pradėdamas darbusKaminui valyti reikia pasirinkti tinkamą įrangąSpecialistas valo kaminąKaminų valymo specialistas ant kopėčiui

Roll on to zoom in

Daugiau vaizdų

  • Kopečios paruoštos, laukiam kaminų valymo specialisto
  • Štai tokia įranga bus naudojama kamino valymui
  • Svoris kamino valymui
  • Kaminų valymo specialistas prieš pradėdamas darbus
  • Kaminui valyti reikia pasirinkti tinkamą įrangą
  • Specialistas valo kaminą
  • Kaminų valymo specialistas ant kopėčiui

Išsami informacija

Jei esate animacinių filmų gerbėjas, tuomet kaminkrėtys jums gali asociuotis su romantiška asmenybe. Tačiau atlikęs kaminų valymo darbus kaminkrėtys labiau primins purve išsivoliojusį girtuoklį. Žinoma, suodinas kostiumas gali atrodyti neestetiškai ir galbūt manote, kad tai ne ta apranga, kurią naudotų profesionalas, valantis kaminą. Bet jei šiek tiek nešvarumų jums kelia pasibjaurėjimą, pabandykite kaminą valyti patys. Tada tikrai griebsite telefoną ir skambinsite kaminų valymo specialistui. Nesvarbu, ar jūs nuspręsite pats valyti kaminą, ar samdyti kaminų valymo profesionalus, bet kokiu atveju turite įsitikinti, kad kaminų valymo darbas yra kokybiškai atliekamas. Kamino valymas svarbus panaikiant potencialių gaisrų tikimybę. Neišvalius kamino gali sudegti ne tik kaminas, bet ir visas namas. Taigi pasikartosime: kaminą reikia išvalyti kokybiškai ir iki galo! Reikia išvalyti ne tik suodžius ir dulkes, bet nugramdyti ir pašalinti visą kreozotą, kuris susiformavo ant jūsų dūmtraukio sienelių.

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.